Kuidas osta?

1) Leidke Rehvipartner netipoest enda autole sobilikud rehvid. Info õige rehvimõõdu kohta leiate oma auto hooldusraamatust, auto juhipoolse ukse piidalt või auto all olevatelt rehvidelt (Näiteks 195/65R15).
 
2) Esimeseks, kiirostingu võimaluseks on sisestada avalehe kiirotsingu väljale otsitava rehvimõõdu numbrite jada ilma tähtede, vahelöökide ja kaldkriipsudeta. Näiteks rehvimõõdu 195/65R15 puhul sisestage kiirotsingu väljale 1956515.
 
Teiseks võimaluseks kuidas leida sobilik rehvimõõt: on sisesta otsingufiltrisse otsitava rehvi mõõt (näiteks: 195/65R15, kus 195 – tähistab rehvi laiust, 65 – rehvi kõrgus ja 15 – tähistab velje diameeterit). Vajadusel saate otsingu valikut piirata valides täiendavalt „Sõiduki tüüp“,  „Hooaeg“ või „Tootja“.
 
3) Kui teostasite otsingu kiirfiltris, siis valige endale sobiv toode filtrit kerides ja toote nimel klikkides.
 
Kui aga teostasite rehvi otsingu lehekülje paremal ülaservas oleva filtri kaudu, siis klikkige valikul „Otsi toodet“
 
4) Leidke valikust endale sobiv toode, kui klikite toodetel „Vaata lisaks“.
 
5) Toote kaardil kuvatakse saadaval olev toote kogus kaldkriipsuga. Näiteks: 1/16. Antud numbrikombinatsioon tähendab, et Teie poolt valitud toodet on hetkel laos saadaval 16 tk.

6) Valige endale sobiv kogus, muutes rehvide kogust ostukorvis. Kogust muutes  lisatakse rehvid automaatselt Teie ostukorvi. Juhul kui soovite toote ostu tühistada, klikkige toote nimetuse taga oleval punasel ristil.

7) Enne "Ostukorvi" siirdumist veenduge, et tootekaardi alaosas olev informatsioon „Ostja“ kohta on õige. Vajadusel muutke Ostja andmeid.  
 
8) Rehvipartner lehe vasakult ülaosast leiate valiku „Sinu ostukorv“. Klikkides „Sinu ostukorv“, kuvatakse Teile ostukorvis olevad tooted ja kogused.

9) Täiendage „Sinu ostukorv“ lehekülje alaosas olevad väljad Ostja ja tarnekoha kohta.

10)  Soovi korral on Teil võimalus valida ostetavate rehvide vahetus või rehvide hooajaline säilitus Rehvipartner esinduses Läike tee 8, Peetri, Rae vald 75312 Harjumaa.  

11)  Enne ostu eest tasumist kontrollige, et Teie kohta sisestatud andmed on korrektsed.

12)  Ostu eest tasumiseks valige lehe alaosast endale sobilik makseviis. Ostu eest on võimalik tasuda krediitkaardiga või pangalingi kaudu. Kui tasute ostu eest Krediitkaardiga (Visa, MasterCard) suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat  informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.
 
13)  Ostu õnnestumise korral saadetakse Teie poolt antud e-posti aadressile ka vastav kinnitus.
 
14) Juhul kui Teil tekkis mistahes küsimus seoses ostu sooritamisega Rehvipartneri netipoes, palume võtta ühendust meie klienditeenindusega:

Iikori OÜ
Tel. + 372 538 31 911
E-mail: info@iikori.com